Ügyviteli, értékesítési munkatársat keresünk Szentgotthárdra

Vend-Tex Kft.
Szentgotthárd
Bruttó 200 000 Ft - 450 000 Ft / év
2019. 01. 28.

Piacvezető cég Ügyviteli, értékesítési munkatársakat keres szentgotthárdi telephelyre.

Feladatok

  • Vevői rendelések fogadása, feldolgozása, dokumentumok elkészítése az ügyviteli rendszerünkben
  • Egyéb ügyviteli adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

ELVÁRÁSOK, MUNKAKÖR SIKERES BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Középfokú gazdasági-kereskedelmi iskolai végzettség
  • 1 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Terhelhetőség, rugalmasság, gyorsaság, precíz önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, probléma felismerő és megoldó képesség
  • Erős adminisztrációs, és kommunikációs képességek
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, PowerPoint, Internet, e-mail) magas szintű ismerete feltétel
  • B kategóriás jogosítvány, 1 éves vezetési gyakorlat

Előnyök

ELŐNY:

  • Középfokú informatikai végzettség
  • Online marketingben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkába állás
  • Szentgotthárdi, vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, fix alapbér, és értékesítési jutalék, cafeteria
  • Munkajárási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!