Fizikai, segéd, betanított munka

Minőségellenőr munkatársakat keresünk szentgotthárdi csarnokunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szentgotthárd és környéke
Fizetés: Bruttó 1200 - 1320 / óra
2019. 08. 09. 10:43

Szentgotthárdra keresünk munkavállalókat minőségellenőri pozícióba 2 műszakban (hétvége, ünnepnap szabad) akár azonnali kezdéssel!

Amennyiben érdekel a lehetőség jelentkezz a 30/ 96 347 72 telefonszámon mihamarabb!

Feladatok:

  • Kisebb autóipari alkatrészek ellenőrzése, válogatása, szükség esetén utómunkázása

Elvárások:

Amit kérünk:

  • megbízhatóság
  • éles látás
  • állandó ülő munka vállalása
  • minimum 8 általános iskolai végzettség

Előnyök:

  • Hasonló munkaköri tapasztalat

Amit kínálunk:

Amit cserébe kínálni tudunk:

  • korrekt, törvényes hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • napi 8 óra munkavégzés kizárólag hétköznapokon 2 műszakban
  • Fix alapbér + cafetéria+ jelenléti bónusz + délutános műszak esetén műszakpótlék
  • munkatárs ajánló program
  • fiatalos, jófej kollégák, megbízható, segítőkész vezetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése